loader image
Nimak Makine

HAKKIMIZDA

cropped-web-icon-elek.png

                                                   HAKKIMIZDA   

Nimak Makine, 10 yılı aşkın süre önce Niğde ilinde üretim faaliyetlerine başlamıştır. Uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ve köklü hizmet anlayışımız ile sektördeki gelişimlere ayak uyduruyor. İlerlemek için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. 
 
Her zaman müşterilerimize uygun maliyetli ve kaliteli bir hizmet sunmak şirket hedefimiz olmuştur. Bu hedefleri sürdürmek için alanında uzman ekibimiz ile birlikte müşteri portföyümüzü gün geçtikçe genişletiyoruz.
Firmamız müşterilerine daha hızlı ve kalitede en iyi hizmeti verebilmek için kapasitesini artırmıştır. 
Güncel makine üretiminin yanı sıra, her zaman yeniliğe ve araştırmaya açık olan firmamız . Müşterilerin sorunları ve talepleri doğrultusunda sürekli yeni makine çalışması ve mevcut makine geliştirilmesi konusunda çalışmaktadır. ARGE konu başlıklarımız kısaca makine bakım kolaylığı, düşük işletme maliyeti yüksek performans ve düşük üretim maliyeti olarak düşünülebilir. 

 Sektöre özgü  eleme ve filtreleme çözümleri sağlamada emin adımlarla ilerliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre, müşterilerimiz için uygun bir teklif hazırlayabiliriz.